O nas

Restauracja Wok Deli


Tajska i wietnamska kuchnia oferuje Wam wiele smacznych, świeżych dań. Jeśli wybierzesz nasze cenione ryby albo makarony, koniecznie uzupełnij swój wybór o szklankę piwa. Odwiedź nas i rozkoszuj się śniadaniem, obiadem albo kolacją. Dla wszystkich blogerów kulinarnych: róbcie zdjęcia i udostępniajcie je od razu na Instagramie – u nas jest to bardzo proste, mamy darmowe Wi-Fi.

Mamy w menu również specjalności wegetariańskie, aby pokazać Ci niesamowitą różnorodność smaków. Chcemy, aby jak najłatwiej było Ci dbać o zdrowie nie rezygnując z jedzenia i zwiększyć Twoją świadomość tego, jak pyszna może być zdrowa żywność.

Możesz u nas umówić się w większym gronie przyjaciół. Dysponujemy odpowiednią salę dla większych grup. Zarezerwuj już teraz – czekamy na Ciebie. 

Możesz bez problemu zapłacić za pomocą karty MasterCard, przelewu bankowego, karty debetowej, karty VISA i płatności zbliżeniowej. Oczywiście, akceptujemy również płatność gotówką.

Dostępna dostawa do domu
Ciesz się posiłkami we własnym domu: chętnie dostarczymy Ci Twoje zamówienie lub zaproponujemy Ci usługę "na wynos".
Na urodziny lub piękne chrzciny – nasz catering sprawi, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane. Jeśli jesteś zainteresowany, w naszej restauracji możesz również świętować swoje prywatne imprezy.

Czekamy na Ciebie codziennie - Zapraszamy!